Home » Alüminyum Kesim
A+ R A-

Alüminyum Cnc Kesim - Alüminyum Levha Kesim Fiyatları | Cnc Alüminyum Kesimi

e-Posta Yazdır PDF

Alüminyum Cnc Kesim demirden sonra en çok kullanılan madendir, çünkü sanayi açısından pek ilgi çekici özelliklere sahiptir: hafiftir, ısıyı ve elektriği iyi iletir, atmosfer aşındırmasına karsı dayanıklıdır. Bununla birlikte, saf alüminyum birçok yerde kullanılamayacak kadar yumuşak olduğundan, «hafif alaşımlar» denilen birçok alaşımda, silisyum ile, magnezyum ile, bakır ile karıştırılır. Hafif oldukları için bu alaşımlar hafif malzemeyi gerektiren her yerde, özellikle uçak ve otomobil yapımında çok kullanılır kullanılan alaşıma Dür alimin denir.

Cnc router kesim makinemizde 160 x 310 cm net kesim alanı ile alüminyum,pleksiglas,dekota,kompozit,ahşap,mdf,sunta,pirinç,mıknatıslı folyo,polikarbonat malzemelerin kesim, gravür, oyma ve işlemelerini yaptırabilirsiniz. Özel imalatlarınız ve makine kalıp yedek parçalarınız için lütfen bizimle irtibata geçin.

Makinemizin kullanım alanları : Strafor,alüminyum,pleksi, dekota kutu harf Alüminyum kompozit (Alucobond) kesimi Yapmaktayız.

Alüminyum Cnc kesimde önemli olan malzemenin pürüzsüz kesimi, müşterinin talebinin giderilmesi ve malzemede ne kadar az fire verebilirim düşüncesidir. Sizde cnc kesim işlerinizi Taçbirlik Reklamda yaptırın hem zamandan kazanın hem malzemeden kazanın hemde profesyonel bi işçilikle çalıştığınızın zevkini yaşayın.